Eaze Ürünleri

Eaze Ürünleri

Eaze.com ürünlerini sorunsuz şekilde Türkiye’ye en uygun maliyetlerle nasıl getireceksiniz, nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.

 

Eaze Ürünleri

 

Eaze.com Ürünleri Nedir?

 

 

Eaze.com, sektörünün en güvenilir teslimat firmalarının başında gelmektedir. En büyük problemi, ürünlerin hızlıca tükeniyor olmasıdır. Eaze.com'dan her ürünü sipariş veremezsiniz ancak websitesindeki ürünlerin büyük bir coğunluğunda yardımcı olabiliriz. Eaze.com'a girdiğinizde karşınıza bir pop up çıkacak ve 21 yaşın üzerinde olup olmadığınızı soracak, 21 yaşın üzerindeyim cevabınız ardından sizden dağıtım için Zip Code isteyecek. Buraya da 91362 yazmanız ardından ürünleri içeren sayfayı görebiliyor olacaksınız.

 

Eaze Ürünleri

 

Hemen sağ üstteki menüde karşınıza Flower, Edibles, Vapes, Concentrates, Drops, Accessories çıkacak. Bunlarda flower dışında dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Eaze'den gelecek ürünü beklemek istemiyorum diyorsanız, hemen teslim Dispensary sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Dispensary sayfamızın linki için Whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Sizin için seçilen popüler ürünlerden sipariş verebilir, ertesi gün teslim almanın keyfini sürebilirsiniz.

 

Eaze Ürünleri

 

Nasıl Getirtebilirim?

 

 

Herşeyden evvel bilinen bazı kalıpların dışında Amerikanpaketim sistemimiz ile Eaze.com ürünlerini Türkiye’ye getirtebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak kozmetikten giyime, oto parçasından vitamin grubuna, ilaçlardan sporcu gıdalarına dilediğiniz her ürünü Türkiye adresinize hiçbir gümrük sorunu yaşamadan getirtebilirsiniz.

 

Eaze Ürünleri

 

Aklınıza Takılan Sorular?

 

Amerikanpaketim ile yeni tanıştıysanız akla üç soru geliyor, gümrük işlemleri nasıl olacak,ne kadar sürede gelecek, ne kadar ödeyeceğim.

 

Gümrük İşlemleri

 

Öncelikle genel olarak gümrük işlemlerinizi bireysel değil kurumsal yapıyoruz. Bu nedenle dilediğiniz her ürünü getirtebiliyorsunuz ve hiçbir limitiniz de bulunmuyor. Bildiğiniz gibi birçok ürün grubunda bireysel gönderimlerde yasaklar ya da limitler bulunuyor ancak Amerikanpaketim sistemimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle Eaze.com ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden hiçbir sipariş limitiniz olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ne Kadar Sürede Teslim Edilecek?

 

İkinci konu ne kadar sürede gelecek. Amerikanpaketim olarak Amerika sevkiyat merkezimiz Los Angeles, California bölgesinde. Bunun en büyük özelliği birçok firmanın bulunduğu bölgede olduğumuz için Amerika içi kargolarınız hızlıca bize ulaşacak. Bize ulaşması ardından ise 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemleri de tamamlanarak Eaze.com ürünlerini sipariş vereceğiniz alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerinizi Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim edeceğiz.

 

Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

 

Son olarak ise ne kadar ödeyeceksiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde üç masrafınız olacak.

 

Ürün masrafı

 

Ürün masrafı : Ürünü satın almak için ödenecek tutar.

 

Gümrük Vergisi

 

Gümrük Vergisi : Her ürün kategorisi için 0’dan %40’a çeşitli vergi oranları mevcut. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında bu vergi sizden talep edilecek. Kategori bazlı vergi oranınızı öğrenmek için whatsapp hattımızdan ya da telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ücreti

 

Kargo ücreti : Paketinizin Türkiye adresinize kargolanması için talep edilen ücrettir. 1 kg’a kadar 19$, sonraki her ek kg için +10$ olacaktır. Paketinizi ne kadar büyütürseniz kargo ücretinden o kadar tasarruf edersiniz. Dilerseniz farklı websitelerinden de alışveriş yaparak, paketlerinizi birleştirmemizi talep edebilirsiniz. Yüksek hacimdeki gönderileriniz için detaylı fiyat teklidi alabilirsiniz.

 

Eaze Ürünleri

 

Nasıl İşlem Yapacağım?

 

Buraya kadar herşey mükemmel dediğinizi duyar gibiyiz. Peki şimdi ne olacak, Eaze.com alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız.

 

 

Eaze.com ürünlerini getirtebilmeniz için iki yöntemimiz var. Benim için satın al, kendim satın alacağım. Benim için satın al hizmetimizde, basit olarak, sizin için satın almamızı istediğiniz ürünü bize iletiyorsunuz ve sizin için satın alıyoruz. Kendim satın alacağım hizmetinde ise, ürünü Eaze.com ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden siz satın alıp, bize gönderiyorsunuz. Her iki hizmette de sevkiyat ve gümrük hizmetlerinizi sağlayarak paketinizi adresinize teslim ediyoruz.

 

Eaze Ürünleri

 

Kendim Satın Alacağım

 

Eaze.com ürünlerini kendim satın alacağım hizmetiyle satın almak için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

 

1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.

 

2 - Eaze.com ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden satın alarak, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.

 

Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.

 

3 - Siparişinizi tamamlayarak Eaze.com ürünlerini sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.

 

Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve Eaze.com ürünleri için sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.

 

4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

 

Benim İçin Satın Al

 

Eaze.com ürünlerini satın almak istediğiniz alışveriş sitesinden benim için satın al hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

1 - İlgili alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın.

 

2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.

 

 

3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.

 

 

4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.

 

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

 

Aklınıza Takılanlar

 

Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Eaze.com ürünlerini nasıl satın alacağınıza dair daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp