Elektronik Sigara Likit

Elektronik Sigara Likit

Orijinal Likit Nereden Alınır?

 

Elektronik sigara likitleri, sizlerden gelen yoğun talep nedeniyle bugünkü konumuz olarak ele alındı. Bugünkü yazımızda sizlere, elektronik sigara likit tavsiyelerini, ''elektronik sigara likit nereden alabilirim'' sorunuzun cevabını, elektronik likit fiyatlarını, elektronik sigara likit çeşitlerini aktarmaya çalışacağız.

 

Sigarayı bırakmayı düşünen ve elektronik sigara kullanmak isteyenler, sahte elektronik sigara ya da orijinal olmayan likitler nedeniyle sigaraya geri dönüyor. Bu nedenle en güvenilir şekilde nereden elektronik sigara alabilirim, hangi elektronik sigara likit markaları daha iyi gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

 

Elektronik sigara, birçok kişi tarafından sigarayı bırakmanın ilk adımı olarak kullanılıyor. E-sigara olarak da bilinen elektronik sigara, kullanıcılarına çeşitli tatlar ve farklı aromalarda seçenekler sunuyor.

 

Hiç kimse, kalitesiz, ucuz ve orijinal olmayan likitler kullanarak kendisine zarar vermek istemez. Bu sebeple, sigarayı bırakmak ve bırakırken zarar görmemek adına, orijinal likitlerin kullanılması son derecede önemlidir.

 

Amerikanpaketim olarak, gerçek elektronik sigara ve kaliteli likit arayan kullanıcıların bu sorununa çözüm oluyoruz.

 

Sahte Likitlerle Sağlığınızdan Olmayın

 

Elektronik sigaranın içerisine, sigara tiryakilerinin nikotin bağımlılığını azaltmak için az miktarda nikotin eklenmektedir. Ancak piyasadaki çok sayıda üründe olduğu gibi, likitin de sahtesi bulunmaktadır. Bu nedenle ebay.com dışında https://www.ejuicedb.com/, https://www.ejuicevapor.com/ , https://www.sendmyeliquid.com/ gibi siteler kullanıcılarımızın en çok tercih ettikleri elektronik sigara likit çeşitleri satan sitelerin başında geliyor. Bugüne kadarki satın alımlarımızda da ne gönderim süresi ne gönderim içeriği konusunda herhangi bir sorun yaşamadık.

 

Elektronik sigara likitleri başlıca 3 çeşittir. 0MG, 3MG, 6MG. Bu ifadeler elektronik sigara içerisindeki nikotin miktarını göstermektedir. Rakamlardan farkedeceğiniz gibi en az nikotin seviyesinden, en yukarı doğru ilerlemektedir. Kullanıcılarımızın %70’I 3MG, %20’si 0MG, %10’u ise 6MG tercih etmektedir. Bu istatistiği sizler için hazırlarken ilk siparişini veren kullanıcılarımızı değil, ikinci siparişlerindeki tercihlerini baz alarak yaptık.

 

Orijinal elektronik sigara likiti almak istiyorsanız, bandrolü olmayan, kapağında plastik kilidi bulunmayan ve sizlere garanti sunmayan likitlerden uzak durmanızı öneriyoruz. Bu özellikleri taşımayan likitler sahte olmakla beraber, sağlığınızı tehdit etmektedir. Likitle birlikte atomizer buhar üretilmektedir. Üretilen bu buhar, sigara dumanıyla kıyaslandığında zararlı değildir. Aynı zamanda çevreye de hiçbir zararı bulunmamaktadır.

 

Oysa sahte likitlerin içinde ne olduğu belli olmayan kimyasallar bulunmaktadır. Bunlar hem size hem de çevrenizdekilere zarar vermektedir.

 

Türkiye’de Satılan E-Likitler

 

Türkiye’de satılan e-likitler, ortalama 30 ml şeklinde sunulmaktadır. Bu miktardaki likitler 30-35 TL’lik fiyatlarla satılmaktadır. Ancak en üst düzey kalitedeki likitlerin fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Kaliteli, orijinal ve uygun fiyatlı likitler için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sahte olarak üretilen likitler sebebiyle, kullanıcılar piyasada orijinal likit bulmada problem yaşayabilmektedir. Amerikanpaketim size, %100 orijinal elektronik sigara likitlerini temin etmekte ve orijinalliğin güvencesini vermektedir.

 

Peki gelelim elektronik sigara likitleri nasıl satın alabileceğinize. Elektronik sigara likitleri satın alabilmeniz için birçok websitesi sizden 21 yaş üzeri olduğunuzu ispatlamanız için kimlik beyanında bulunmanızı ister. Buna çözüm olarak Amerikanpaketim ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' servisini kullanmanızı tavsiye ederiz. Burada sistem basit anlamda aşağıdaki gibi işlemektedir.

 

Yukarıda iletmiş olduğumuz websitelerinden ya da kendi tercih edeceğiniz bir başka websitesinden sipariş vermek istediğiniz elektronik sigara likitinin linkini kopyalıyorsunuz.

Amerikanpaketim.com ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıyorsunuz.

İstediğiniz ürün özelliklerini, resmini ve fiyatını girip,

ödemenizi tamamlıyorsunuz.

 

Uzman satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize getirtiyor. Ardından vergi ve ağırlık hesaplaması yapılarak tarafınıza iletiyor. Elektronik sigara likitlerinde vergi oranı ürün fiyatı üzerinden %20’dir. Yani 10$'a satın alacağınız bir elektronik sigara likiti için vergi bedeli 2$’dır.

 

Kargo ve vergi ödemenizi tamamlamanız ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde siparişinizi adresinize teslim ediyoruz. Tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak olup, sizden belge ya da ek bedel talep edilmeyecektir.

 

Eğer ''ben satın alırım, Türkiye’ye gönderebilir misiniz?'' diye soruyorsanız, cevabımız evet. Ürünü siz satın alıp Amerikanpaketim Los Angeles sevkiyat merkezimize kargolatabilirsiniz. Ürün tarafımıza geldiğinde benzer şekilde kargo ve vergisi hesaplanacak ve tarafınıza iletilecektir. Onayınız ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde siparişinizi adresinize teslim edeceğiz. Tüm gümrük işlemleriniz yine tarafımızdan yapılacak olup, sizden belge ya da ek bedel talep edilmeyecektir.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp