Dry Herb Vaporizer

Dry Herb Vaporizer

Dry Herb Vaporizer siparişlerinizi sorunsuzca adresinize teslim ediyor, kısıtlamalar olmadan yaşayabilmenin keyfini sürmenizi sağlıyoruz.

 

 

Dry Herb Vaporizer Hakkında

 

Bu eşsiz cihaz, sigara ve daha farklı tütün mamullerini tüketmeyi seven kişiler için mükemmel bir deneyim vadediyor. Farklı ot türleri için buharlaştırma ve çekiş olanağı sunan Dry Herb Vaporizer, otun doğal etkilerini deneyimlemek için teneffüs edebileceğiniz bitki materyali içeren buhar bulutları üretir. Dry Herb Vaporizer’in en önemli özelliklerinden biri ise kullanımının son derece kolay olmasıdır. Vapinge veya farklı ot türlerinin tüketimine yeni başlayan birisi için bile son derece basit ve kolay kullanımıyla rahat ve konforlu bir çekiş deneyimi sunar. 

 

 

Dry Herb Vaporizer, içerisindeki odacığa yerleştirilen kenevir çiçeklerini ısıtarak buhar bulutları üretir. Bununla birlikte, bu tip buharlaştırıcılarda kuru otun ısıtılması için kullanılan iki farklı yöntem vardır. Bu yöntemler iletim ve konveksiyondur. İletim yöntemi, buharlaştırıcının içindeki kuru otu ısıtmak için doğrudan temas kullanır. İletken ısı kullanan bir buharlaştırıcıdaki ısıtma odası tipik olarak açık alevli bir ısıtma plakası içerir. Bu, kenevir Çiçeğini buhar bulutu üretmek için yakar. Öte yandan, konveksiyon ısıtmalı buharlaştırıcılar, ısının hareketini kolaylaştırmak için sıvı veya gaz kullanır. Her çekişte kuru ot üzerinde sıcak hava sirküle edilir.

 

 

Mighty

 

Mighty, yıllardır kullanımda olmasına rağmen günümüzde hala en iyi taşınabilir buharlaştırıcılardan biridir. Buhar kalitesi yönünden, en üst düzey buharlaştırıcılarla yarışabilir bir cihaz olan Mighty, iletim ve konveksiyon ısıtma tekniklerinin harmanlanmış haliyle çalışır. Pürüzsüz ve lezzetli çekiş deneyimi sunan Mighty, sıcaklığı ayarlamak için kontrollere sahip olan bir ekran barındırıyor. Açık unutulması halinde ise kendi kendini otomatik olarak kapatan akıllı bir sistemi var. Pil ömrü açısından en iyi cihazlar arasında yer alan Mighty, 2018 yılındaki geliştirmesiyle pil ömrünü %20 daha uzatmayı başardı. Evde kullanım için ideal olan bu cihaz aynı zamanda her yerde taşınabilir.

 

 

 

Pax 3

 

4 adet sıcaklık ayarına sahip olan bu cihaz 20 saniye içerisinde ısınabilir yapısıyla mükemmeldir. Görünüm itibariyle de son derece şık ve zarif bir vape olan Pax 3, güçlü ısıtma ünitesi ile oldukça verimli bir iletim ısıtması kullanıyor. Yalnız 93 gram ağırlığında olan Pax 3, her yönüyle gizlilik için tasarlanmış. Ayrıca akıllı yapısıyla Pax 3, Android cihazlara bağlanabilmeye olanak tanır. Bu sayede Android cihazınız üzerinden Pax 3’ü yönetebilirsiniz. Öte yandan yalnızca kuru değil tüm bitki formlarını buharlaştırabilen Pax 3, unutulması halinde otomatik olarak kapanır. 10 yıl garantisi mevcuttur.

 

 

 

Dry Herb Vaporizer Satın Al

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz iki model en çok tercih edilen modeller olmakla birlikte bunlar dışında bir model istediğinizde onu da isterseniz siz alıp, bize gönderebiliyorsunuz, isterseniz de bize satın aldırabiliyorsunuz. Her iki opsiyonda da tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Üstelik gümrük takılma riskiniz bulunmuyor. Hemen aşağıdaki videolarımızda bu servislerimizi görebilir, dilerseniz de dispensary sayfamızdan ürün listemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

whatsapp