Dosist Pen

Dosist Pen

Birçok farklı sebeple kullanımı olan kenevir, Dosist ile ister keyif, ister anksiyete, ister medikal amaçla farklı kullanımı olan tek kullanımlık ürünler üretmektedir. Muhteşem basit tasarımı ile sigara kullananlara yepyeni bir deneyim kazandıran Dosist Pen ürünleri, Arouse, Bliss, Calm ve Sleep seçenekleri sunuyor. Nasıl sipariş verip, getirteceğiniz detayları bu yazımızda.

 

 

Dosist Pen Hakkında

 

İsmini Yunanca ‘’dosis’’ kelimesinden alan Dosist, 2016 yılında esrar tüketmede devrim niteliğinde bir fikirden hareketle kurulmuştur.  Ürünlerinin söz verildiği gibi teslim edilmesi ve kullanıcıların güvenini boşa çıkarmayacak bir tutarlılık sağlamak için saatler harcayan marka, kişinin istenen etkilerine göre dozu dikkatlice kontrol edebileceği bir vape kalemi üretmektedir. Elektronik sigara tüketicilerinin katılımıyla elde edilen bilimsel verilerden yaralanarak üretilen bu ürün esrar tüketicileri tarafından kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

 

 

Dosist Pen kullanıcıların birçok modu için geniş bir yelpaze sunar. Mutluluk, sakinlik, uyku ve uyanıklık, rahatlama dahil olmak üzere toplamda 6 seçenek mevcuttur ve her birinin deneyiminizi geliştirmek için kendine özgü özellikleri bulunur. THC, CBD ve diğer çeşitli terpenler özenle hazırlanmış olup, kullanımında tamamen kendinize güvenmenizi sağlar.

 

 

Tüketiciler ne kadar veya hangi formülasyonu yuttuğunuzu bilmiyor ise, faydaları etkili bir şekilde yönetemez veya tahmin edemezler. Marka, herkesin esrarı işleme biçimi farklı olması sebebiyle kullanıcıların yaşayacağı etkiler konusunda kesin iddialarda bulunmuyor olsa da aynı yüksek değerleri vaat eden rakipler karşısında avantaj sağlayan bilimsel verilerle ürünlerini desteklemektedir

 

 

Her bir doz alımında tam olarak 2,25 mg veren doz kalemleri kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra kullanıcılara beklenen sonuç konusunda memnuniyet sağlar. Kullanıcılar mod seçimi ve doz ayarlaması konusunda tercih yapabilme özgürlüğüne sahiptirler. Gelişmiş ısıtma teknolojisi ile tasarlanan ve şık ve çekici bir görünüme sahip olan Dosist Pen, hiç şüphesiz esrarın bilinçli kullanımına yönelik önemli bir ürün niteliğindedir.

 

 

Markanın diğer tescilli esrar karışımlarından ziyade markayı birkaç adım öne taşıyan Dosist Pen, nihayetinde kullanıcılarına hareketsiz bir yaşam tarzını teşvik etmek yerine kişinin günlük deneyimlerini geliştirmek, modunu ayarlayabilmek, ihtiyacı olan ruh durumunu destekleyebilmek adına bilinçli bir seçenek sunmaktadır.

 

 

Dosist Pen Sipariş

 

Dosist pen ürünleri Amerika’da birçok dispensary’de mevcuttur. Ancak ne yazık ki Türk kredi kartlarınızı kullanamazsınız. Ancak merak etmeyin, dilediğiniz Dosist Pen ürününü sizin için satın alıyor, tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyor, güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Dispensary ürünlerimizi aşağıdaki linkimizde inceleyebilirsiniz. Tüm aklınıza takılanları Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp