Dosist Gummies

Dosist Gummies

THC içerikli ürünlerin Chanel’i olan Dosist yeni bir ürün grubu gummies ile karşımızda. Her geçen gün ürün gamını genişleten Dosist, Dosist Gummies ürünlerini satın alıyor, tüm işlemlerinizi yapıyor, güvenli olarak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Dosist Gummies Hakkında

 

Dosist, müşterilerine kontrollü esrar tedavisi ile yaşamlarını sağlıklı ve mutlu bir şekişde kendilerinin yönetmelerini amaçlayan bir markadır. 2016 yılında kurulan Dosist, Amerika kökenli bir şirkettir. Ürünlerde tutarlı ve etkili teknoloji aracılığı ile doğal bitki bazlı esrarın iyileştirici gücünden yararlanılmaktadır.

 

Dosist Gummies

 

Tıbbi testlerden ve doz kontrollü cihazlardan geçerek hazırlanan ürünlerin, ambalaj ve paketlemeleri de geri dönüştürülebilir şekildedir. Tüm formüller marka içinde hazırlanmaktadır. Dosist sakızları herhangi bir hastalığı tedavi etmek ya da teşhis etmek için amacı taşımamaktadır. Dosist markası ürünleri kullanım yaşı en az 21’dir. Bu yasal bir zorunluluktur.

 

Dosist Gummies

 

Dosist Gummies, birbirinden farklı aromalarda ve laboratuvar testlerinden geçmiş sakızlar üretmektedir. Bu sebeple güvenirliliği bulunmaktadır. Ürün aromaları: yabani çilek, lime limon, portakal, böğürtlen, lavanta, melisa vb. Ürünlerin tamamı vegandır. İçeriklerinde gluten bulunmamaktadır.  Sakinlik vadeden Dosist sakızları, panik atak problemi bulunanlara, yoğun iş temposunda çalışanlara, endişe ve kaygı sorunları yaşayan kişilere hitap etmektedir.

 

Dosist Gummies

 

Rahat uyku vadeden Dosist sakızları, uyku problemi olanlara ve uyanma sorunuyla sık sık karşı karşıya kalan kişilere hitap etmektedir. Mutluluk vadeden Dosist sakızları ise, dönemsel moral bozuklukları yaşayan kişilere, depresif ruh halindeki kişilere ve depresyon rahatsızlığı bulunan kişilere hitap etmektedir.

 

Dosist Gummies

 

Dosist sakızlarının yanı sıra, kalem kapsül şeklinde 100-250 ve 200-500 dozlarda tüp ürünler halinde de satılmaktadır. Sakızlarda ve tüp ürünlerde fiyatlar doz miktarına, gramaja ve adedine göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin toplu satışları da mevcuttur. Dosist markasının perakendeciler ile anlaşmaları da bulunmaktadır.

 

Dosist Gummies

 

Ürünler son derece hızlı etkilidir. Kullanımdan sonraki maksimum 3 saat içinde etkilerini görmek mümkündür. Kullanıcılar beklentileri doğrultusunda ürünler sipariş ederek talep ettikleri hissiyata ulaşabilmektedir. Dosist ürünleri bağımlılık sağlayan ürünler değildir. Müşteriler sadece istedikleri sürelerde ve dozlarda alışveriş yapmaktadır. Dosist sakızlarına markaya ait internet sitesinden ulaşılmaktadır.

 

Dosist Gummies

 

Her ürünün üzerinde bulunan parti numarası Dosist resmi internet sitesinde ‘Laboratuvar Sonuçları’ kısmında yer alan bölüme girilerek, ürüne ait analiz ve uygunluk sertifikası görüntülenebilmektedir. Dosist markasının şeffaflık ve ürün hassasiyeti konularına verdiği önem net bir şekilde gösterilmiştir.

 

Dosist Gummies

 

Dosist Gummies Satın Al

 

Dosist Gummies ürünlerini dispensary linkimizde bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak , toplu alım yapmak, diğer thc içerikli ürünler hakkında soru sormak için Whatsapp destek hattımıdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

whatsapp