Cleo Coco

Cleo Coco

Cleo Coco parfümeri ürünlerini güvenilir Amerikanpaketim servisleriyle yurt dışından sipariş edebilirsiniz. İki farklı hizmet seçeneğiyle gümrük ve kargo uygulamalarınız ve vergi ödemeleriniz tamamlanarak ürünlerinizin adresinize hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Cleo Coco ürünlerini ve Amerikanpaketim hizmetlerini yakından tanımak için makaleye göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Cleo Coco Hakkında

 

Cleo Coco parfümeri alanında ürünleri bulunan Amerika kökenli bir markadır. Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleri bulunan Cleo Coco, ürün içeriklerinde alüminyum ve yapay kokular barındırılmamaktadır. Markaya ait ürünlerin içinde koltuk altı roll-onu, kuru şampuan-vücut pudrası ve vücut sabunları yer almaktadır. 

 

 

 

 

Tüm Cleo Coco ürünleri vücuda zarar vermeyen içeriklerle hazırlanmaktadır. Ürünlerin tek satışlarının yanı sıra kit halinde satışları da bulunmaktadır. En çok satılan Cleo Coco ürünlerinden bazıları şunlardır:

  • Vanilyalı koltuk altı deodorantı, 
  • Greyfurtlu koltuk altı deodorantı,
  • Lavanta özlü yüz ve vücut sabunu,
  • Bergamotlu vücut sabunu,
  • Lavanta ve vanilyalı kuru şampuan vb. 

 

Cleo Coco

 

 

Cleo Coco deodorantları kalıcıdır ve gün boyu etkilidir. Deodorantların içeriğinde aktif kömür tozu, kil ve bitkisel malzemeler yer almaktadır. Deodorantın yeterli gelmediği durumlarda örneğin spor antrenmanı esnasında, deodorant kullanımından önce vücut pudrasının kullanımı önerilmektedir. Böylelikle daha etkili sonuçlar alınmaktadır. 

 

 

Cleo Coco

 

 

Kıyafetlerde leke ve beyazlatma yapmayan vücut pudraları ve koltuk altı deodorantları, alüminyum içermediğinden her yaş aralığında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cleo Coco ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. 

 

 

Cleo Coco

 

 

Ürün esanslarında nane, fesleğen, bergamotu, lavanta, vanilya ve hindistan cevizi kullanılmaktadır. Hem koltuk altı deodorantları hem de vücut sabunlarının aynı kokulara sahip olması birlikte kullanım için idealdir. Cleo Coco koltuk altı roll-onları 12$ fiyatında, vücut ve yüz sabunları ise 10$ fiyatındadır. 4’lü seyahat boy ürün kiti ürünleri ilk kez test edecek ve deneyimleyecek kişiler için son derece uygundur. 

 

 

Cleo Coco

 

 

Cleo Coco ürünlerinin ilk siparişlerinde %20 indirim uygulanmaktadır. Buna ek olarak 25 $ üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ürünlerin 100’e yakın ülkeye gönderimleri bulunmaktadır. Cleo Coco deodorant ve sabunlarının resmî web sitesi haricinde Amazon üzerinden de satışları mevcuttur. 

 

 

Cleo Coco

 

Cleo Coco Sipariş

 

Cleo Coco siparişleri için hızlı bir satın alma yöntemi olan Amerikanpaketim hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım veya Benim İçin Satın Al servislerinden sipariş türüne uygun olan kanalı tercih ederek güvenli bir yurt dışı alışverişi yapmanız mümkündür. Her iki hizmetimizle de siparişlerinizin gümrük, kargo ve vergi işlemlerini üstlenerek, ürünlerinizin gümrüğe takılma, kargo gecikmesi gibi problemlerle karşılaşmasını önlemekteyiz. Hizmetlerimizi keşfetmek için aşağıdaki videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

whatsapp