Christian Louboutin Yurt Dışı Sipariş

Christian Louboutin Yurt Dışı Sipariş

İkonlaşan marka Christian Louboutin’in ister ayakkabıları, isterseniz clutchları, isterseniz akssesuarlarını sipariş verin, size vereceğimiz Amerika adresine gönderin, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim edelim.

 

 

Christian Louboutin Hakkında

 

Christian Louboutin tüm dünyada ayakkabı için gerçek bir tutkuya sahip sanatçı ve usta zanaatkâr olarak bilinir. Yoğun oje kırmızısının yanı sıra parlak kırmızı tabanlara sahip topuklu ayakkabılar, kurucusu ile aynı adı taşıyan Christian Louboutin markasını tanımlamak için en iyi unsurlardır. 2014 yılında kurulan Christian Louboutin, dudaklar, tırnaklar ve gözler için yoğun ve karizmatik koleksiyonlar, parfümler ve hem kadınlar hem de erkekler için ayakkabılar sunuyor.

 

 

Erkek ve kadın ayakkabılarından el çantalarına, küçük deri aksesuar ürünlerinden kozmetiğe kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Christian Louboutin, üretken koleksiyonlarıyla yaratıcılık, eğlence, tutkuyu ve yeniliği bir araya getiriyor.

 

 

Christian Louboutin’in ikonik tonu olan Rouge Louboutin, ojeden ruja kadar markanı tüm ürün kategorilerinde bulunur. Bu ton, güzel ve cezbedici bir görüntünün ilham kaynağı olmasının yanı sıra ayırt edici bir işaret, cesur ve anında tanınabilir bir imza olarak kendisini gösterir. Nadir eserlerin tasarımcısı ve yaratıcısı olan Christian Louboutin, rutin bir ruj sürme faaliyetini büyülü bir karizma yaratma ritüeline dönüştürdü. Bu baştan çıkarma araçları, yalnızca onu taşıyan kişiyi güzelleştirmekle kalmaz, aynı zaman bu güzelliği görecek olan diğer insanları da ilgilendirir.

 

 

Christian Louboutin, tüm hizmetlerinin yanı sıra düğünler için özel olarak tasarlanmış gelin ve damat ürünleri de sunuyor. Ürün tasarımları ise klasik tasarımların yanında son derece modern ve eşsiz tasarımlar da barındırıyor.

 

 

2018 yılının mart ayında Puig ve Louboutin, tasarım, geliştirilme ve dağıtımı için Christian Louboutin markası altında uzun vadeli lisans sözleşmesi imzaladı. Puig ve Christian Louboutin, ilerlemek ve büyümek için aynı vizyonu paylaşmaya ve ortak olmaya karar verdi. Christian Louboutin, sahte ürünler konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir. Buna bağlı olarak sahte ve hak ihlalinde bulunan ürün satışı yapan site ve butikler hukuk ekibi tarafından düzenli bir yasal takip altındadır. Bu kapsamda, bu zamana kadar sayısız sahte web sitesini başarıyla kaldıran Christian Louboutin, müşterilerine satın alma işlemlerini yalnızca yetkili perakendeciler aracılığıyla veya doğrudan kendi bünyesinden gerçekleştirmelerini tavsiye ediyor.

 

 

Christian Louboutin Sipariş

 

Christian Louboutin ürünlerini Nordstrom, Neiman Marcus, Saks Fifth, Fatfetch gibi sitelerden verebileceğinizi zaten biliyorsunuz, hatta güvendiğiniz bir satıcıdan ikinci el bile verebilirsiniz ebay üzerinden. Fakat bir sorun var, gümrükle uğraşmak istemiyorsunuz. O konuda da size biz yardımcı oluyoruz. Amerikanpaketim olarak tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Detaylar için Whatsapp hattımıza, nasıl sipariş vereceğinizi öğrenmek için aşağıdaki videolarımıza bakabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp