Charlotte Tilbury

Charlotte Tilbury

28 yılı aşkın tecrübesiyle Charlotte Tilbury, kendisini gerçek bir yaratıcı vizyoner ve yenilikçi olarak tanımlar. Amerikan paketim olarak Charlotte Tilbury ürünlerini Türkiye adresinize ise sorunsuz bir şekilde biz ulaştırıyoruz. Detaylar içeriğin devamında.

 

 

Charlotte Tilbury Hakkında

Charlotte Tilbury, makyajın gücüyle herkesin her gün kendinin en güzel versiyonu gibi görünmeyi ve hissetmeyi hak ettiğine inanıyor. Bugün Charlotte Tilbury, İngiltere'nin en ünlü makyaj endüstrisi ihracatlarından biridir ve ödüllü, rekor kıran, evrensel sevilen makyaj ve cilt bakımı şirketi ile sınırları zorlamaya devam ediyor.

 

Charlotte Tilbury

 

Charlotte, mankenlerin yorgun, susuz kalmış, donuk görünen cildinin görünümünü dönüştürmek için başlangıçta moda şovlarının sahne arkasında kendi 'sihirli nemlendiricisini' karıştırmaya başladı. Herkes ona "Anında Mucize Geri Döndürücü Krem" demeye başladı ve kısa sürede her süper modelin ve yıldızın çekimler ve şovlar, kırmızı halılar ve podyumlar için cilt bakım kurtarıcısı oldu. Charlotte Tilbury'nin mucizevi nemlendirici efsanesi kısa sürede sektörde dalgalanan bir viral sansasyon haline geldi ve Charlotte'a her gün süper modeller, yıldız adayları, girişimciler ve ikonlar tarafından uygun bir şekilde sihirli krem dedikleri şey soruldu.

 

Charlotte Tilbury

 

Parlak cildin kraliçesiİ olarak bilinen Charlotte Tilbury, herkes, her yerde gençlik ve ışıltını sihirli çiyini şişeleyerek sırrını dünyayla paylaşmak istedi. Charlotte's Magic Cream, 2013 yılında Selfridges'te dünya çapında beğeni topladı ve saatler içinde tükendi. Günümüzde hala en önde gelen makyaj ve cilt markası olan Charlotte Tilbury, bir çok insanın hayatına dokunmaya devam ediyor.

 

Charlotte Tilbury

 

Charlotte Tilbury Türkiye Satın Al

Charlotte Tilbury ürünlerini Türkiye’den sipariş etmek için pek çok seçeneğiniz var. Fakat yurtdışından gelen bir ürün olacağı için karşılaşacağınız da pek çok sorun var. Bu sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için Amerikan paketim olarak, “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” servislerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Kargo ve gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak adına servislerimizin kullanım videolarını izleyebilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp