Chantecaille

Chantecaille

Chantecaille bünyesinde bulundurduğu cilt bakımı, makyaj malzemeleri ve eşsiz parfümleriyle tüm dünyaya hizmet vermektedir. Siz de kusursuz cildin ve kokunun sahibi olmak istiyorsanız Amerikanpaketim olarak bu konuda size yardımcı oluyoruz. Chantecaille ürünlerini gümrükte takılma riski yaşamadan ve yüksek kargo ücretleri ödemeden Amerika’dan sipariş etmek istiyorsanız yazımızın devamına göz atabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

Chantecaille Hakkında

 

Chantecaille, dünya çapında popülaritesi olan bir markadır. Türkiye’de de sevilen ve geniş ürün yelpazesiyle kişileri cezbeden Chantecaille, kalite ve uygun fiyat garantisinden ödün vermeyerek global piyasadaki rakiplerini bile kendisine hayran bırakmaktadır. 

 

 

 

 

Chantecaille, bütün ailenin bir araya gelerek bir işbirliği sonucunda kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir güzelliğin sırlarını araştıran ve bu alanda derin bir bilgi sahibi olan Sylvie, Chantecaille'nin yaratıcısıdır. Sektörün önde gelen yeniliklerinden biri olan Slyvie'nin en büyük destekçilerinden biri ise biricik kızı Olivia'dır. Chantecaill'nin tüm modern, benzersiz ürünlerini geliştirerek, şirketin vizyonunu, halkla ilişkilerini, reklam pazarlamacılığını ve sosyal medya organları bizzat kendi direktifleri sayesinde yönetilmektedir. 

 

 

Chantecaille

 

 

Kocaman bir ailenin birleşmesiyle ortaya çıkmış bu şirket, müşterilerine sunduğu eşsiz ürünleriyle birlikte bu alanda devrim yaratıyor. Ürettikleri bu eşsiz ürünlerin temelinde kullandıkları bitkilerin kök hücreleri yatıyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan teknolojinin en ileri seviyesi ile bezenmiş laboratuvarlarda çalışmalarını sürdürmeye ve ürünlerini geliştirmeye devam ediyorlar. Kaliteye olan tavizsiz talepleri, müşterilerinin güvenini kazanan üstün dokular, parlak renkler ve devrim niteliğindeki formülleriyle birlikte en iyi şekilde hizmet veriyorlar.

 

 

Chantecaille

 

 

Geliştirdikleri cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve koku kategorisinde geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine eşsiz deneyimler sunarak, kendini özel hissetmenin garantisini veriyor.

Mükemmel ürünler yaratmayı yeterli bulmayan Chantecaille ailesi, hayvanlara ve doğaya karşı olan sorumluluklarını da fazlasıyla yerine getiriyorlar. Sessiz dostumuz olan hayvanları ve doğayı koruma derneklerine desteklerini tam anlamıyla sunuyor ve gelecek nesillere herkes için yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlıyorlar.

 

 

Chantecaille

 

Chantecaille Türkiye Sipariş

 

Türkiye üzerinden Chantecaille ürünlerini güvenli bir şekilde temin etmenin temel yolu ürünleri doğrudan Amerika üzerinden sipariş vermektir. Sipariş alındıktan sonra güvenli bir şekilde gümrük işlemlerinin gerçekleşmesi ise Amerikanpaketim’den geçiyor. Amerikanpaketim size sipariş ettiğiniz ürünlerin gümrükte takılmamanın garantisini sunar. Ürünü ister siz sipariş edin ister satın alma linkini bize gönderin, biz ilgilenelim. Gümrük müşavirlerimiz, ürünün kategorisi fark etmeksizin gümrük işlemlerini hızla tamamlar ve ürünün Türkiye’ye girer. Hızlı kargo hizmetimizle çok kısa sürede paketiniz kapınıza kadar gelir. Bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak için WhatsApp hattımız üzerinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir ya da aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp