Cartier the Tank Saat

Cartier the Tank Saat

Ünlü saat markalarından biri olan Cartier’in Tank model saat alışverişini hizmetlerimizden yararlanarak tamamlayabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak siparişinizin vergi, gümrük ve kargo işlemlerini sizler için hazır hale getirerek alışverişinizi gerçekleştiriyoruz. Cartier Tank model saat özellikleri ve hizmet açıklamaları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Cartier the Tank Saat Hakkında

 

Cartier markası 1847 yılında kurulmuş olan saat ve mücevher üreticisi ve satıcısı bir firma olarak günümüze dek isminin devam ettirmiştir. Paris/Fransa merkezli Cartier, birçok ünlü tasarımcı ile çalışmaktadır. Saat kategorisinde 400’ den fazla ürün segmentine sahip markanın kadın ve erkek saat modelleri bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Saat modellerinde altın, gümüş gibi çeşitli değerli mücevherlerin yanı sıra çelik, titanyum, paladyum gibi materyaller ile tasarlanmış modelleri de yer almaktadır. Lüks bir saat markası olan Cartier, kare, dikdörtgen ve yuvarlak çerçevelerinin beraberinde kayışı değiştirilebilen çeşitleri, metal ve deri kayışlara sahip çeşitleriyle de son derece kaliteli işçilik ile üretimlerini sürdürmektedir. Benzer olarak kurmalı ve otomatik saat formları da ürün skalasında bulunan türlerdendir. 

 

 

Cartier the Tank Saat

 

 

Louis Cartier tarafından 1917 yılında tasarlanan maskülen görünümlü ilk Tank model Cartier saatleri, hem kadın hem de erkekler için aşağıdaki 5 farklı modeliyle piyasaya sunulmuştur. 

  • Tank Must
  • Tank Louis Cartier
  • Tank Française
  • Tank Americaine
  • Tank Cintree 

Tank saat modelinin üretildiği yıllarda meydana gelen 1. Dünya Savaşı’nda kullanılan tanklar saat tasarımına ilham olmuştur. Tank saat türlerinde hem otomatik hem de kurmalı seçenekler mevcuttur. Bahsedilen Tank modellerinde yalnızca sarı ve pembe altın, çelik ve deri kullanılmıştır. İnce kayışları ve kibar çerçeve formları sayesinde Cartier’in ikonik tasarımları arasında yer almıştır. 

 

 

Cartier the Tank Saat

 

 

Tüm Tank saatlerinin ortak özelliği olarak saat ayarlama pimleri, akrep ve yelkovanları koyu mavi renkte tasarlanmıştır. Beyaz fon üzerine siyah roman rakamlarıyla kullanılarak dizayn edilmiş saat ekranı şık ve gösterişsizdir. 

 

 

Cartier the Tank Saat

 

 

Markaya ait tüm ürünlerde olduğu gibi Tank saatlerin de 8 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Cartier Tank modeller hem kaliteli malzemeleri hem de usta işçiliği ile değerli ve yatırımlık saat ürünlerinden biridir.

 

 

Cartier the Tank Saat

 

Cartier the Tank Saat Satın Al

 

Satın almak istediğiniz Cartier Tank saati için gümrük, vergi ve kargo uygulamalarınızın tamamlandığı Amerikanpaketim hizmetlerini deneyimle bilirsiniz. Satın alma işlemini yaptığınız ürün için Kendim Satın Alacağım servisini kullanarak, siparişinizin gümrüğe takılma, teslimat gecikmesi gibi problemlerle karşılaşmadan ulaşabilirsiniz. Satın alma işleminin de tarafımızca gerçekleştirilmesini talep ediyorsanız sadece %10 banka komisyonu bulunan Benim İçin Satın Al servisini de tercih edebilirsiniz. Amerikanpaketim hakkında daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp