Buy Rick Simpson Oil Siparişi

Buy Rick Simpson Oil Siparişi

Rick Simpson Oil ürünlerini sorunsuz şekilde Türkiye’ye en uygun maliyetlerle nasıl getireceksiniz, nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.

 

 

 

Teknolojinin ilerlemesi tıbbın da bu doğrultuda gelişmesiyle, özellikle kansere yeni careler üretilmeye başlandı. Bunlardan biri de cbd, thc yağlar. Rick Simpson yağları ise bu ürün grubunun en cok tercih edilenlerinin başında geliyor. Umuyoruz ki bir yakınınız ya da sizin başınızda böyle bir hastalık yoktur ancak varsa Amerikanpaketim olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Rick Simpons oil siparişleriniz icin bize whatsapp ya da mail hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Herşeyden evvel bilinen bazı kalıpların dışında Amerikanpaketim sistemimiz ile Rick Simpson Oil ürünlerini Türkiye’ye getirtebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak kozmetikten giyime, oto parçasından vitamin grubuna, ilaçlardan sporcu gıdalarına dilediğiniz her ürünü Türkiye adresinize hiçbir gümrük sorunu yaşamadan getirtebilirsiniz.

 

 

Amerikanpaketim ile yeni tanıştıysanız akla üç soru geliyor, gümrük işlemleri nasıl olacak,ne kadar sürede gelecek, ne kadar ödeyeceğim.

 

Öncelikle genel olarak gümrük işlemlerinizi bireysel değil kurumsal yapıyoruz. Bu nedenle dilediğiniz her ürünü getirtebiliyorsunuz ve hiçbir limitiniz de bulunmuyor. Bildiğiniz gibi birçok ürün grubunda bireysel gönderimlerde yasaklar ya da limitler bulunuyor ancak Amerikanpaketim sistemimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle Rick Simpson Oil ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden hiçbir sipariş limitiniz olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İkinci konu ne kadar sürede gelecek. Amerikanpaketim olarak Amerika sevkiyat merkezimiz Los Angeles, California bölgesinde. Bunun en büyük özelliği birçok firmanın bulunduğu bölgede olduğumuz için Amerika içi kargolarınız hızlıca bize ulaşacak. Bize ulaşması ardından ise 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemleri de tamamlanarak Rick Simpson Oil ürünlerini sipariş vereceğiniz alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerinizi Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim edeceğiz.

 

 

Son olarak ise ne kadar ödeyeceksiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde üç masrafınız olacak.

 

 

Ürün masrafı : Ürünü satın almak için ödenecek tutar.

 

 

Gümrük Vergisi : Her ürün kategorisi için 0’dan %40’a çeşitli vergi oranları mevcut. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında bu vergi sizden talep edilecek. Kategori bazlı vergi oranınızı öğrenmek için whatsapp hattımızdan ya da telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kargo ücreti : Paketinizin Türkiye adresinize kargolanması için talep edilen ücrettir. 1 kg’a kadar 19$, sonraki her ek kg için +10$ olacaktır. Paketinizi ne kadar büyütürseniz kargo ücretinden o kadar tasarruf edersiniz. Dilerseniz farklı websitelerinden de alışveriş yaparak, paketlerinizi birleştirmemizi talep edebilirsiniz. Yüksek hacimdeki gönderileriniz için detaylı fiyat teklidi alabilirsiniz.

 

 

Buraya kadar herşey mükemmel dediğinizi duyar gibiyiz. Peki şimdi ne olacak, Rick Simpson Oil alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız.

 

 

Rick Simpson Oil ürünlerini getirtebilmeniz için iki yöntemimiz var. Benim için satın al, kendim satın alacağım. Benim için satın al hizmetimizde, basit olarak, sizin için satın almamızı istediğiniz ürünü bize iletiyorsunuz ve sizin için satın alıyoruz. Kendim satın alacağım hizmetinde ise, ürünü Rick Simpson Oil ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden siz satın alıp, bize gönderiyorsunuz. Her iki hizmette de sevkiyat ve gümrük hizmetlerinizi sağlayarak paketinizi adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Rick Simpson Oil ürünlerini kendim satın alacağım hizmetiyle satın almak için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

 

1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.

 

2 - Rick Simpson Oil ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden satın alarak, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.

 

Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.

 

3 - Siparişinizi tamamlayarak Rick Simpson Oil ürünlerini sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.

 

Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve Rick Simpson Oil ürünleri için sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.

 

4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

Rick Simpson Oil ürünlerini satın almak istediğiniz alışveriş sitesinden benim için satın al hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

1 - İlgili alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın.

 

2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.

 

 

3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.

 

 

4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.

 

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

 

Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Rick Simpson Oil ürünlerini nasıl satın alacağınıza dair daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp