Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini sorunsuz şekilde Türkiye’ye en uygun maliyetlerle nasıl getireceksiniz, nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.

 

Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

 

Bowtech Crossbow, arbalet ürünlerinin Ferrari’dir bir bakış açısına göre. Avlanma, okçuluk gibi hobileriniz varsa ve bütçeniz de el veriyorsa Bowtech Crossbow ile başlarsınız. Bowtech Crossbow ürünleri hakkında nasıl sipariş vereceğiniz bilgisini aşağıda detaylı olarak paylaştık. Kafanızı Bowtech Crossbow ürünleri detayıyla şişirmeyeceğiz. Bu spora gönüllüyseniz, çoktan bu markayı keşfetmişsinizdir. Sonradan da söyleyeceğimizi önceden iletelim, gümrük takılması yaşamayacak ve Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim alacaksınız.

 

Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

 

Herşeyden evvel bilinen bazı kalıpların dışında Amerikanpaketim sistemimiz ile Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini Türkiye’ye getirtebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak kozmetikten giyime, oto parçasından vitamin grubuna, ilaçlardan sporcu gıdalarına dilediğiniz her ürünü Türkiye adresinize hiçbir gümrük sorunu yaşamadan getirtebilirsiniz.

 

Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

 

Amerikanpaketim ile yeni tanıştıysanız akla üç soru geliyor, gümrük işlemleri nasıl olacak,ne kadar sürede gelecek, ne kadar ödeyeceğim.

 

Bowtech Crossbow / Arbalet Getirtmek

 

Öncelikle genel olarak gümrük işlemlerinizi bireysel değil kurumsal yapıyoruz. Bu nedenle dilediğiniz her ürünü getirtebiliyorsunuz ve hiçbir limitiniz de bulunmuyor. Bildiğiniz gibi birçok ürün grubunda bireysel gönderimlerde yasaklar ya da limitler bulunuyor ancak Amerikanpaketim sistemimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu nedenle Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden hiçbir sipariş limitiniz olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İkinci konu ne kadar sürede gelecek. Amerikanpaketim olarak Amerika sevkiyat merkezimiz Los Angeles, California bölgesinde. Bunun en büyük özelliği birçok firmanın bulunduğu bölgede olduğumuz için Amerika içi kargolarınız hızlıca bize ulaşacak. Bize ulaşması ardından ise 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemleri de tamamlanarak Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini sipariş vereceğiniz alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerinizi Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim edeceğiz.

 

 

Son olarak ise ne kadar ödeyeceksiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde üç masrafınız olacak.

 

 

Ürün masrafı : Ürünü satın almak için ödenecek tutar.

 

 

Gümrük Vergisi : Her ürün kategorisi için 0’dan %40’a çeşitli vergi oranları mevcut. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaştığında bu vergi sizden talep edilecek. Kategori bazlı vergi oranınızı öğrenmek için whatsapp hattımızdan ya da telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kargo ücreti : Paketinizin Türkiye adresinize kargolanması için talep edilen ücrettir. 1 kg’a kadar 19$, sonraki her ek kg için +10$ olacaktır. Paketinizi ne kadar büyütürseniz kargo ücretinden o kadar tasarruf edersiniz. Dilerseniz farklı websitelerinden de alışveriş yaparak, paketlerinizi birleştirmemizi talep edebilirsiniz. Yüksek hacimdeki gönderileriniz için detaylı fiyat teklidi alabilirsiniz.

 

 

Buraya kadar herşey mükemmel dediğinizi duyar gibiyiz. Peki şimdi ne olacak, Bowtech Crossbow / Arbalet alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız.

 

 

Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini getirtebilmeniz için iki yöntemimiz var. Benim için satın al, kendim satın alacağım. Benim için satın al hizmetimizde, basit olarak, sizin için satın almamızı istediğiniz ürünü bize iletiyorsunuz ve sizin için satın alıyoruz. Kendim satın alacağım hizmetinde ise, ürünü Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden siz satın alıp, bize gönderiyorsunuz. Her iki hizmette de sevkiyat ve gümrük hizmetlerinizi sağlayarak paketinizi adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini kendim satın alacağım hizmetiyle satın almak için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

 

1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.

 

2 - Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini dilediğiniz alışveriş sitesinden satın alarak, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.

 

Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.

 

3 - Siparişinizi tamamlayarak Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.

 

Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve Bowtech Crossbow / Arbalet ürünleri için sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.

 

4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini satın almak istediğiniz alışveriş sitesinden benim için satın al hizmetiyle alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.

 

1 - İlgili alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın.

 

2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.

 

 

3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.

 

 

4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.

 

 

5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.

 

 

Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Bowtech Crossbow / Arbalet ürünlerini nasıl satın alacağınıza dair daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp