Big Chief Cartridges

Big Chief Cartridges

Big Chief Cartridges’in özenle hazırlanan ödüllü ürünlerini sipariş verirken Amerikanpaketim servislerini kullanabilirsiniz. Sizler için gerçekleştirdiğimiz kargo, gümrük ve vergi işlemlerinden sonra kaliteli Big Chief Cartridges ürünleri adresinize ulaştırılmaktadır. Yurt dışı alışverişlerinizin güvenilir ismi Amerikanpaketim ve Big Chief Cartridges’i keşfetmek isterseniz yazımızı incelemeye devam edin. 

 

 

 

Big Chief Cartridges Hakkında

 

Güney Kaliforniya bölgesinde esrar ürünlerinin hem üretimlerini hem de satışlarını gerçekleştiren Big Chief Cartridges, konsantre ürünler, elektronik sigara, yenilebilir ürünler ve nano infüzyonlu ürünleriyle hizmet vermektedir.  Ürün içeriklerinin saf ve katkı maddesiz olması için genetik çalışmalarını sürdüren marka, birinci sınıf kalitedeki esrarları müşterileriyle buluşturmaktadır. 

 

 

 

 

Ürünleri iştah kaybından, stresten ve ağrıdan eser bırakmayan keyifli zamanlar geçirmenizi sağlarken, içimi kolaylaştıran aromalarla da zenginleştirilmiştir. Esrar ürünleri aromaları arasında; mango, limon, elma gibi doğal tatlandırıcılar bulunmaktadır. 

 

 

Big Chief Cartridges

 

 

Big Chief Cartridges içeriğinde böcek ilacı, benzin, metal, dolgu gibi zararlı maddeler yer almamaktadır. Ürünlerin satışlarında 21 yaş sınırı mevcuttur. Ağır tatlardan hafif tatlara kadar her tüketici için kullanım kolaylığı sunan esrar ürünleri çeşitli formlarda satılmaktadır. Big Chief Cartridges’in 15 çeşit elektronik sigara ürünleri ve 0,5 gram olarak satılan 9 adet canlı reçine formundaki ürünleri bulunmaktadır. 

Popüler elektronik sigara ürünleri:

 • Sunset Gelato,
 • Apple Jack,
 • Gorilla Glue,
 • Whie Widow,
 • Blue Dream,
 • Sour Tangie,
 • Napalm OG vb. 

Elektronik sigara uçları gerçek ahşap malzemesi kullanılarak üretilmektedir. Elektronik sigaraların tatlarında farklılık olduğunda sigara pilin sıcaklık ayarının kontrol edilmesi önerilir. Yüksek sıcaklıklarda sigara tadı etkilenebilmektedir. Elektronik sigaraların raf ömürleri 1 yıl olarak belirlenmiştir.

 

 

Big Chief Cartridges

 

 

Popüler reçine formundaki ürünleri:

 • Chief OG,
 • Zanana,
 • Apple Fritter,
 • White Truffle,
 • Kush Mints,
 • Mithai vb. 

Big Chief Cartridges’in geliştirmekte olduğu yeni ürünü ise yenilebilir Nano İnfüzyonlu THC Patlayan Kristaller. Bu yenilebilir kenevir ürünleri küçük ve yuvarlak ambalajlarıyla taşınması ve tüketilmesi kolay popüler Big Chief Cartridges kristalleri olacak. Bir diğer geliştirmekte olduğu ürün ise 3.5 gramlık paketlemesiyle toz formundaki “Triple Scoops” ürünüdür. 

 

 

Big Chief Cartridges

 

 

Big Chief Cartridges markalı ürünlere, mağaza bulucu yardımıyla 100’ e yakın yetkili satış noktalarından size en yakın olanı seçerek ulaşmanız mümkün. Ayrıca Big Chief en çok tercih edilen aromalarını Dispensary sayfamızda sizin için listeledik. Dispensary sayfa linkimizi Whatsapp hattımızdan edinebilir, size özel oluşturduğumuz liste dışında talebiniz olursa bize iletebilirsiniz.

 

Big Chief Cartridges

 

Big Chief Cartridges Türkiye

 

Gelişmiş teknolojiler ile hazırlanana ve ekstra haz veren Big Chief Cartridges esrar ürünlerini sipariş vermek için Benim İçin Satıl Al servisini tercih edebilirsiniz. Amerikanpaketim, sunmuş olduğu bu hizmette vergi, kargo ve gümrük işlemlerinin tamamını üstlenerek daha konforlu bir alışveriş süreci oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ürün satın almanızı gerçekleştirdiyseniz ve ürünlerinizin gümrüğe takılmasını veya teslimatının gecikmesini istemiyorsanız Kendim Satın Alacağım servisini de kullanabilirsiniz. Ayrıntılı hizmet açıklamaları için aşağıdaki videolara göz atmanızı tavsiye ederiz.  

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp