Alpinestars

Alpinestars spor giyim ve aksesuar ürünlerini Amerikanpaketim ile sipariş vererek, ürünlere ait gümrük işlemlerini, vergi ödemelerini ve kargo işlemlerini hizmetler dahilinde tamamlayabilirsiniz. Sizler için alışveriş deneyimini hızlandıran Amerikanpaketim servislerine ve Alpinestars ürünlerine makalenin devamından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Alpinestars Hakkında

 

1963 yılında kurulan, köklü bir firma olan ve spor giyim aksesuar alanında ürünleri bulunan Alpinestars dünya genelinde tanınan bir şirkettir. Alpinestars kadın ve erkek alanlarında giyim-aksesuar ürünleri üretmekte ve birçok sportif faaliyet için ürün çeşitliliği bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Alpinestars ürünleri arasında:

  • Çizme,
  • Bot,
  • Takım şeklindeki motor kıyafetleri,
  • Kask ve diğer koruma ekipmanları, 
  • Pantolon,
  • Şort,
  • Spor, sırt ve ekipman çantası,
  • Ceket ve benzeri giyim ve aksesuarlar yer almaktadır. 

 

 

Alpinestars

 

 

Motosiklet, bisiklet, motor ve off-road sporcuları için vücudu saran, spor türüne uygun konforda ve rahatlıkla giyim ürünleri bulunan Alpinestars, çeşitli renk ve modellerde birden çok alternatif sunmaktadır. Bunların yanı sıra ürün segmentinde otomobil yarışları için de korunaklı giyim ve aksesuar ürünlerine de yer veren markanın maksimum verim sağlayacak türden tasarımları mevcuttur. 

 

 

Alpinestars

 

 

Rüzgâr, kar, yağmur gibi çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklı, vücudu terletmeyen, sıkmayan ve hareket kabiliyetini engellemeyen Alpinestars giysileri geçmişten günümüze pek çok yarışmacının ilk tercihleri arasındadır. Markanın vücudun hava almasını sağlayan giyim ürünleri ve özellikle sporcular için geniş çaplı koruma vadeden kask, dizlik ve kolluklarına rağbet oldukça fazladır. 

 

 

Alpinestars

 

 

Alpinestars giyim ürünlerinin estetik görünümlerinin yanı sıra üretim esnasında kullanılan materyalleri de sporcuların hareketleri ve esneklikleri düşünülerek tasarlanmaktadır. Şık ve renk alternatifli Alpinestars giysilerinin geniş beden aralıkları mevcuttur. Kaliteli giyim ve aksesuarlarıyla sporcuların ilgi gösterdiği markaya ait tüm ürünler teknik detaylar göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. 

 

 

Alpinestars

 

 

Genellikle birçok Alpinestars giyim ürünleri fermuarlıdır ve deriden üretilmektedir. Kullanılan deri materyalinin kalitesi gereği ürünlerin deformasyon oranı oldukça düşüktür. Uzun süreli kullanıma uygun olan Alpinestars spor kıyafetleri motor, bisiklet, motosiklet ve otomobil kullanımı esnasında sürücülerin serin kalmalarını ve rahat hissetmelerini sağlamaktadır. 

 

 

 

Alpinestars

 

Alpinestars Satın Al 

 

Satın almayı düşündüğünüz Alpinestars markalı spor giyim ve aksesuarları Amerikanpaketim’in Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarından dilediğinizi kullanarak tedarik edebilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir alışveriş için her iki hizmetimizden alışveriş türüne uygun olanı seçerek vergi, kargo ve gümrük işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Alışverişleriniz kapsamında üstlendiğimiz bu işlemler gerekli ödemelerin yapılmasının ardından başlatılmaktadır. Aşağıdaki bilgilendirme videolarından hizmet detaylarına ulaşarak Amerikanpaketim’le yurt dışı alışverişine başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 07-05-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...