Alliant Hemp

Alliant Hemp

Amerikanpaketim ile satın alacağınız Alliant Hemp ürünlerine ait gümrük, kargo ve vergi işlemleri sizler için hazır hale getirilmektedir. Hızlı ve güvenilir alışverişin adresin Amerikanpaketim servisleriyle birlikte yurt dışı siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hizmetlerimizin çalışma şeklini ve Alliant Hemp ürünlerini yakından tanımak için içeriğe göz atmaya devam edin. 

 

 

 

Alliant Hemp Hakkında

 

Kenevir ürünleri üretici ve satıcısı olan Alliant Hemp, piyasaya kalite standartları yüksek formüllere sahip kenevirler pazarlamaktadır. Laboratuvar testlerinden geçerek üretilen kenevirli ürünlerin birçok farklı formu bulunmaktadır. Kapsül, yağ damlası ve krem şeklinde satılan Alliant Hemp kenevirleri, 21 yaş üstü kişilerin tüketimi için uygundur. 

 

 

 

 

Uygun fiyatlı bir marka olan Alliant Hemp kenevirleri Amerika’da üretilmektedir. Kapsül formundaki kenevir ürünleri 60 kapsül boyutunda, yağ damlası formundaki kenevir ürünleri 30 ml ve 120 ml boyutlarında ve krem formundaki kenevir ürünleri 120 ml boyutunda satılmaktadır. 

 

 

Alliant Hemp

 

 

Marka sürdürülebilir üretim anlayışını benimsemiştir. Böylelikle hem üretim aşamasında hem de ürün kalitesinde yüksek performanslı bir aşamadan geçerek formülize edilen kenevirli ürünler elde edilmektedir. 

 

 

Alliant Hemp

 

 

Yağ şeklinde satılan Alliant Hemp kenevirlerinin, yağ çubuğunu dilin altına koyarak istenilen miktarda damlatılması ve su ile yutularak tüketilmesi önerilmektedir. Kullanım sıklığı tercihe göre değişiklik göstermektedir. Yağ formundaki Alliant Hemp ürünlerinin ana maddesi CBD izolatı, hindistan cevizi yağı ve tam spektrumlu kenevir özüdür. Bu ürün türünün etkisinin hissedilme süresi 15 dakika ile 2 saat aralığındadır. 

 

 

Alliant Hemp

 

 

Kapsül (tablet) şeklinde satılan Alliant Hemp kenevirlerinin başlangıç seviyesindeki müşteriler için günde 1 tablet olacak şekilde tüketilmesi önerilmektedir. Ürün jel kapsül yapısında olduğundan dolayı tüketilmesi oldukça kolaydır. Kapsül formundaki Alliant Hemp ürünlerinin ana maddesi hindistan cevizi yağı, kenevir özü, bitkisel gliserin, su ve jelatin kabuktur. Bu ürün türünün etkisinin hissedilme süresi 30 dakika ile 2 saat aralığındadır. 

 

 

Alliant Hemp

 

 

Alliant Hemp ürünlerindeki kenevir maddesi hızlı bir şekilde aktive olduğundan ve etkisini uzun bir süre koruduğundan dolayı beğenilen bir kenevir markasıdır. Tüm Alliant Hemp ürünlerinin içerdiği kenevir oranı açıklama bölümlerinde belirtilmiştir.

 

 

Alliant Hemp

 

 

2 ve üzeri Alliant Hemp siparişlerinde %10 indirim uygulanmaktadır. Ürünlerin gönderim bölgesi Amerika Birleşik Devletleri ile sınırlıdır. 

 

 

Alliant Hemp

 

Alliant Hemp Türkiye 

 

Türkiye’den sipariş vereceğiniz Alliant Hemp ürünlerini Kendım Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarından dilediğinizi seçerek teslim alabilirsiniz. Amerikasepetimin yurt dışı alışverişleri için düzenlemiş olduğu iki servis kanalıyla birlikte gümrük uygulamalarından, ekstra vergi ödemelerinden ve kargo işlemlerinden kurtularak pratik bir sipariş oluşturabilirsiniz. İki hizmetimiz dahilinde de üstlenilen gümrük, vergi ve kargo işlemleriyle beraber alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Diğer detaylar ve bilgilendirmeler için aşağıda bulunan videoları ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp