Aesop

Aesop

Cilt, vücut ve saç bakımı için aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz doğal bileşenlerden oluşan içerikleri ile Aeosop markasına ait ürünlerin teslimatını ve diğer uygulamaları sizler için üstleniyoruz. Yazının devamını Aeosop ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam ediniz.  

 

 

 

Aesop Hakkında

 

Vücut, saç ve cilt bakımı markası olan Aesop 1987 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Güzellik ve dermatolojik ürünleri genellikle sıvı ve krem formdadır. Cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve vücut bakım ürünlerinde birlikte kullanılması tavsiye edilen kit halinde satılan setler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra web sitelerinde birçok ürün için geçerli cilt/vücut/saç sorunu ve tipini filtreleyerek uygun ürünlere ulaşmak oldukça kolay. 

 

 

 

 

En sık tercih edilen Aesop cilt bakım ürünleri;

  • Mandalina ve limon özlü nemlendirici krem,
  • Papatya ve çay ağacı özlü leke önleyici maske, 
  • Gül ve bergamot özlü yüz temizleme hidrosolü,
  • Dudak çatlakları için balm vb.

En sık tercih edilen Aesop vücut bakım ürünleri;

  • Narenciye özlü el ve vücut kremi seti,
  • Kişniş tohumu ve paçuli özlü duş jeli,
  • Alkolsüz koltuk altı roll-on vb.

En sık tercih edilen Aesop saç bakım ürünleri;

  • Kuru ve yıpranmış saçlara özel yağ ve şampuan seti,
  • Hacim ve dolgunluk veren saç kremi,
  • Saç derisi bakımını sağlayan saç maskesi vb.

 

 

Aesop

 

 

Birden çok boyut alternatifi sayesinde ürünlerin önce küçük boylarını tercih ederek deneyimleme fırsatı bulunmaktadır. Tüm ürünlerin tasarlandığı cilt tipleri ve bileşenlerine web sitelerinde ayrıntılı olarak yer verilmiştir. 

 

 

Aesop

 

 

Aesop içerikleri %100 vegandır. Ürünlerin üretim aşamalarında hayvanlar üzerinde test yapılmamaktadır. Marka sürdürülebilir paketlemeleri sayesinde doğaya zarar vermeden çalışmalarını devam ettirmektedir. Sipariş esnasında denemek istenilen yan ürün için numune gönderimleri yapılmaktadır. 

 

 

Aesop

 

 

10’ den fazla ülkeye gönderim yapabilen Aesop’ un en fazla 2 hafta süren teslimat tarihi bulunmaktadır.  Bu ülkeler arasında Andorra, Belçika, Fransa, İzlanda, İrlanda, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Portekiz, San Marino, İspanya ve Vatikan yer almaktadır. Fransa içerisinde verilen siparişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. 

 

 

Aesop

 

Aesop Sipariş

 

Aesop cilt, vücut ve saç bakım ürünlerine aesop.com adresinden ve benzer çevrimiçi alışveriş sitelerinden ulaşmak mümkün. Yurt dışı ürünlerin siparişlerinde karşımıza çıkan gümrük, ürün temini gibi uygulamaları sizler için sunduğumuz servisler ile tamamlıyoruz. Benim İçin Satın Al veya Kendim Satın Alacağım hizmetlerden birini tercih ederek siparişinizi güvenle adresinize ulaşana dek takip ediyoruz. Benim İçin Satın Al hizmetinin Kendim Satın Alacağım hizmetinden farkı ise %10 komisyon ücretidir. İşlemlerin diğer detayları için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp